Išankstinė registracija į konsultaciją.
Tel.: +37060503132
Prevencinė psichologinė pagalba
Gyvenime yra be galo daug psichologinių problemų. Su jomis mes nenorėtume susidurti, nes minėtos problemos trukdo mums gyventi, dėl to mes jaučiamės blogai. Apie šias problemas mes girdėjome iš draugų, savo artimųjų, kaimynų ar bendradarbių. Žinoma su įvairiomis psichologinėmis problemomis teko ir mums patiems susidurti savo gyvenimo kelyje. Ar galima ką nors padaryti, kad išvengtume panašių problemų savo gyvenime?

Taip, tai yra įmanoma. Net tokias problemas ir bėdas kaip onkologiniai susirgimai, įvairios priklausomybės, skyrybos, panikos priepuoliai ir k.t. galima numatyt iš anksto, joms tinkamai pasiruošti ir netgi jų išvengti.

Būtent tam ir yra taikoma prevencinė psichologinė pagalba. Kai yra kreipiamasi šiuo klausimu pas specialistą, psichologas kartu su klientu aptaria galimas problemų atsiradimo priežastis ir tuo pačiu sumažina tikimybę toms problemoms atsirasti ateityje. Prevencinės psichologinės pagalbos dėka mes galime užkirsti kelią savo psichologinių problemų atsiradimui ateityje. Konsultacijų metu yra ugdomas kliento psichologinis atsparumas.

Apie ką bus kalbama konsultacijos metu ir kokios problemos bus paliečiamos nusprendžia klientas, iš anksto užsirašęs vizitui pas specialistą.