Išankstinė registracija į konsultaciją.
Tel.: +37060503132
Atsiliepimai
Kreipiausi pas psichologę Kristiną, nes turėjau problemų su alkoholiu, tabaku (rūkymu). Bendravimas vyko internetu per „skype“:). Pokalbiai trukdavo po 1 valandą du kartus per savaitę pusę metų su dideliu noru ir gera nuotaika:). Buvau paklusnus mokinys ir klausiau Kristinos, viską dariau taip kaip ji man patardavo ir mokydavo. Visi patarimai ir mokslai - gyventi ir pradėti viską iš naujo man pasitvirtino visais 200 procentų gal net daugiau... Esu be galo dėkingas psichologei Kristinai, kad man padėjo suprast kaip susitvarkyt su savo problemomis, susitvarkyti savo gyvenimą, padaryti jį prasmingu, laimingu ir labai šviesiu. Nuo to laiko praėjo ketveri metai, o mano gyvenimas pasisuko 360 laipsnių kampu. Buvau eilinis darbininkas sustingusiu veidu (nelaimingas, sergantis depresija, turintis problemų šeimoje, darbovietėje, draugų rate. Tačiau viskas pasikeitė, pasikeitė mano paties pastangomis ir noru gyventi kitaip, siekti užsibrėžto tikslo ieškoti naujovių .Visą laiką svajojau turėti gerą darbą ar net savo firmą, laimingą žmoną, laimingus vaikus, didžiuotis bei džiaugtis jais ir savimi. Šiuo metu turiu pelningą firmą, kurioje dirba 5 darbininkai, aptarnauju 30 parduotuvių, esu pats sau viršininkas kaip ir svajojau:).Todėl labai rekomenduoju psichologę Kristiną, kuri tikrai padės išspręsti Jūsų problemas ir dar daugiau. Kaip pasikeitė mano gyvenime po pokalbių, užsiėmimų su Kristina sunku papasakoti. Galbūt galima butų parašyti net knygą, nes pasakoti tikrai būtų ką ir labai daug, tik gaila, kad neesu rašytojas :). Rekomenduoju Kristiną kaip labai gerą psichologę, kuri tikrai išmano savo darbą ir galiu garantuoti, jeigu tikrai klausysit jos patarimų, darysit tą ką ji lieps, galutinis rezultatas bus tikrai teigiamas, patikėkit manim! Aš kalbu remdamasis savo patirtimi! Dar kartą sakau psichologei Kristinai didelis, didelis AČIŪ!!! SĖKMĖS JUMS, JŪS MAN ESATE GERIAUSIA PSICHOLOGĖ!
Pagarbiai Jūsų mokinys Andrius (AIRIJA)
Niekada netikėjau psichologo pagalba. Pieš tai esu buvęs pas porą kitų psichologų ir labai nusivyliau. Tada mama pasiūlė pabandyti pasikonsultuoti su Kristina. Maniau, kad ji paprasta eilinė psichologė, kuri nieko nepadės, bet jau po pirmo užsiėmimo supratau savo bėdas ir kiekvieno užsiėmimo metu, padedamas Kristinos, jas bandžiau spręsti. Per pusantro mėnesio iš Kristinos gavau daug patarimų, kuriuos stengiuosi taikyti kasdieniniame gyvenime ir,tiesa pasakius,dabar yra žymiai lengviau gyventi. Didelis ačiū Jai už tai.
Lukas (17 m.)
Esu Rolandas, man 43 metai. Normalų, tikrą gyvenimą gyvenu 4,5 metų (aišku dar reikia pridėti vaikystę). Kad turiu problemą su alkoholiu, pajutau ir sau pripažinau kada man buvo 27 metai. Išgėrus buvo linksma, viskas gražu ir žaisminga. Tačiau rytais jausdavausi be galo blogai, taip pradėjau „taisyti sveikatą“ ir tam taisymui nebuvo nei galo, nei pabaigos. Taisymaisi užsitęstavo iki dviejų savaičių, kartais ir daugiau, o po to, kai visai nustodavo funkcionuoti organizmas, sunkiai, bet lašalinių pagalba, sustodavau. Ir tai tęsėsi geras dešimtmetis, bandžiau ir anoniminius, ir kodavimą, bet tas gelbėdavo maždaug metus ir vėl viskas sugrįždavo į senas vėžes, tik su dar skaudesnėm pasekmėm. Pagalbą pasiūlė mano geras draugas, sako: „pabandyk nuvažiuot pas Kristiną, tai nėra lengvas būdas, bet man padėjo“. Po neilgų dvejonių nutariau nuvažiuot ir po pokalbio su Kristina nutariau išbandyti ir šį būdą. Ir tikrai aš sulaukiau pagalbos, aišku tai nėra lengvas būdas, bet veiksmingas. Aš pradėjau gyventi savo tikrą, natūralų, blaivų gyvenimą, ir kai turiu su kuo palygint aną „alkoholinį“ ir dabartinį, visu 100 procentų aš esu už blaivų, gražų, paprastą gyvenimą. Prie mano blaivybės prisidėjo ir žmona, ir abu sūnūs, jie irgi visiški abstinentai. Kas galvoja, kad nėra jokių būdų ir pagalbos kaip išbristi iš alkoholinio liūno, tikrai klysta, pagalba yra tik, aišku, reikia noro ir pastangų, ir gyvenimas apsivers 360 laipsnių kampu. PATIKĖKITE !!!!!!!!!!
Ieškojau pagalbos, nes niekam neturėjau noro, nenorėjau nieko daryti, jaučiausi viskuo nusivylusi, kankino senos nuoskaudos, turėjau priklausomybių. Dingo pasitikėjimas savimi, nemokėjau taikiai bendrauti su vyru, su artimaisiais.ir.draugais. Kreipiausi į psichologę Kristiną, ji man labai padėjo. Išmokau susikalbėti su aplinkiniais, išklausyti kitą žmogų ir pripažinti, jog jo pakeisti neįmanoma, bet galima išklausyti ir suprasti. Konsultavausi kelis kartus per savaitę, man patiko su ja kalbėtis, klausytis jos patarimų ir juos vykdyti. Viskas ką ji siūlė, pilnai pasiteisino, ypač patarimas neskubėti ir prieš ką nors darant gerai pagalvoti, ramiai išlaukti. Anksčiau puldavau viską spręsti čia ir dabar, nieko gerai neapsvarsčiusi. Pasirodo, kad galima ir nieko nedarant sulaukti malonios reakcijos. Mano gyvenimas pasisuko į gerąją pusę, Įveikiau priklausomybes, išmokau bendrauti ir pamiršau senas nuoskaudas. Konsultacijos laukdavau su jauduliu, man tai ne tik patiko, bet ir padėjo. Man labai patiko bendrauti su Kristina, kreipdavausi į ją kaip į artimą žmogų. Manau visais man sunkiais ar neišsprendžiamais gyvenimo atvejais kreipsiuosi į ją. Rekomenduoju visiems, kam iškyla kokių nors psichologinių problemų, kreiptis pagalbos į Kristiną! Manyčiau, šios srities specialistai yra išsigelbėjimas visiems nenorintiems gyventi juodame taške.
Živilė(25 m)
Atėjau į konsultaciją pas psichologę po skyrybų, būdama 45 metų. Buvau labai įskaudinta, prislėgta, nusivylusi. Atrodė, kad tokioje būsenoje nugyvensiu visą likusį gyvenimą. Nei draugių padrąsinimai, kad laikui bėgant viskas susitvarkys ir bus gerai, nei psichologinių knygų skaitymai negelbėjo, vidinė slogi būsena negerėjo. Konsultacijų pradžia buvo sunki. Gal būt todėl, kad išgirdau tai, ko nenorėjau girdėti, ir netgi kai kada netikėjau tuo, kas buvo sakoma. Konsultacijas aš pavadinčiau darbu. Tai darbas su savimi, savo vidine būsena. Tik didelio noro, ryžto, tikėjimo dėka šiandien esu mąstantis žmogus. Suvokimas, kad mano gyvenimas skirtas tik man ir jį reikia mylėti ir priimti tokį, koks jis yra ir jo nereikia dėl nieko aukoti, ateina palaipsniui. Esu jautrus ir jausmingas žmogus. Konsultacijų metu sužinojau, kad verkti, kai liūdna yra visai ne gėda, o normalu, lygiai taip pat, kaip juoktis, kai linksma. Konsultacijų dėka dabar drąsiai išsakau savo mintis, jausmus, savijautą. Džiaugiuosi, kad galiu mėgautis gyvendama SAVO gyvenimą.
Ačiū Kristinai.Andžela.
Pirmą kartą kreipiausi į psichologą 2009 metais. Atėjau prašyti pagalbos, nes turėjau bendravimo problemų, buvau įklimpęs į alkoholį, jaučiausi visiškai palūžęs. Supratau, kad reikia kažką daryti. Taip radau skelbimą laikraštyje, paskambinau, atvažiavau...Tada viskas pradėjo keistis, tapau sąmoningu blaivininku, pradėjau daugiau pasitikėti savimi ir už tai esu labai dėkingas Kristinai. Taigi beveik šeši metai esu blaivus ir gyvenu be tabako.
Ačiū.Dainius.
Esu Liuda. Atėjau pas psichologę Kristiną pagalbos. Ją rekomendavo mano sesuo. Atsiliepimai apie Kristiną buvo vien tik geri. Daugeliui žmonių ji padėjo. Mano vizitas pas tokį specialistą buvo pirmas. Neįsivaizdavau, ką aš kalbesiu, ko klausiu, ar man ji padės. Per pusę metų trukusius užsiėmimus, jos dėka, supratau ką savo gyvenime turiu keisti, ką turiu daryti, kaip turiu elgtis su savimi ir su aplinkiniais. Man tapo gyventi lengviau ir aiškiau.
Ačiū Jums!
Liuda (47 m.)
Lapkričio mėnesį buvo pats žemiausias taškas mūsų santykiuose. Namie kasdien būdavo pykčiai, vis dažniau pasigirsdavo žodis skyrybos. Toks jausmas, kad po 12 metų buvimo kartu, tądien gyvenau su kitu žmogumi. Pykdavomės dėl visko, dėl kiekvienos smulkmenos ir ne tik. Mūsų požiūris į gyvenimą ėmė kardinaliai skirtis. Mieliau būdavau darbe nei namuose.

Supratau, kad arba einu pildyti skyrybų dokumentų, arba reikia kažko imtis. Per daug įtampos gyvenime. Likimas pats pametėjo atsakymą - atsiradome pas psichoterapeutę. Po 5 mėnesių terapijos santykiai grįžo į vėžes. Tapome supratingesni vienas kitam, aš tapau ramesnė, daugiau dėmesio skiriu sau ir vyrui. Įsiklausome į vienas kito poreikius, išmokome girdėti vienas kitą. Stengiamės gyventi pagal principą "kaip noriu, o ne kaip reikia". Vėl džiaugiamės gyvenimu ir vienas kitu.
Viltė.